Ku každej zákazke Lucia pristupuje individuálne s najväčšou profesionalitou. Poskytuje fotografické služby v nasledujúcich oblastiach. Svadobná fotografia, Detská a rodinná fotografia, portrétna, reklamná, produktová fotografia vrátane realít, interiérov a exteriérov budov.
Nie je problém nájsť vhodný čas, termín aj miesto fotenia podľa vašej potreby.
Vaše fotografie môžu byť dokonalé len v prípade ak fotograf používa vysoko kvalitnú, profesionálnu techniku, ktorú dokonale ovláda. Lucia vlastní 2 profesionálne fotoaparáty s objektívmi tej najvyššej triedy.
Lucia pracuje ako profesionálna fotografka od roku 2013. Od vtedy jej prešlo rukami aj niekoľko sto novorodeniatok, detí, rodín aj svadieb. Pravidelne si dopĺňa svoje vedomosti na profesionálnych školeniach u najlepších, svetových lektorov.
V porovnaní cena a kvalita sa naozaj oplatí objednať u Lucky. V cene je zahrnuté profesionálne fotenie, priateľský prístup, jej dlhoročné skúsenosti a foto produkty najvyššej kvality.

Zachytávam príbehy o láske. Inšpirujú ma a ženú dopredu momenty šťastia a radosti, ktoré pre vás zachytávam.

Prečo Lucia?

Ešte som nestretla nikoho, kto by svoju prácu robil s takou láskou a vášňou ako Lucka. Úprimne jej záleží na každej jednej osobe s ktorou pracuje. Ponúkla nám nespočetné rady a podporu a náš svadobný deň bol lepší ako sme si vysnívali. Rozhodnutie zveriť Lucke našu svadbu bolo to najlepšie, čo sme mohli urobiť. Michaela, nevesta 2018

Hneď ako sme videli Luckine fotky, vedeli sme že ona bude naša fotografka. Jej talent na nahodenie uvoľnenej atmosféry a pritom zachytenie momentov vďaka ktorých si môžeme našu svadbu prežiť znova zakaždým keď vytiahneme náš svadobný album, je výherná kombinácia.
Žiadne trápne, nepríjemné, umelé pózy – len my, taký ako naozaj sme. Bol to najkrajší deň nášho života a ona sa postarala o to aby sme si to mohli prežiť s fotkami zas a znova a zo to jej budeme navždy vďačný. Milan a Ivanka, novomanželia, 2018

Čo by ste mali vedieť.

Ako prvé, ďakujem vám, že ste navštívili moju stránku a neviem sa dočkať keď mi porozprávate vašu love story.
Ale ak jednoducho hľadáte len najlacnejšiu ponuku, alebo niekoho kto sa ukáže na svadbe nacvaká a odíde – ja nebudem pre vás tá najlepšia voľba.
Tiež nemôžem prijať každú jednu svadbu s ktorou ma oslovíte. Aj keď som trochu workoholička, a fotenie je mojou láskou – viac ako prácou, som len človek, a som matka.  Každej jednej neveste chcem dať svojich 110% a preto môžem prijať najviac 15 svadieb do roka. Inšpirujú ma vaša vášeň a láska, priťahujú ma páry, ktoré chcú aby som ich svadobný príbeh zachytila nefalšovane, autenticky, nepredstierane a dajú mi slobodu v tom aby som robila to, čo viem najlepšie – zachytila váš príbeh o láske. Ale ak hľadáte fotografa, čo sa bude s vami smiať, čo s vami bude prežívať váš deň, zachytí aj tie najmenšie detaily, pohľady, úsmevy aj slzičky, ak si pozriete moje fotky a vidíte sa v nich – spojte sa so mnou hneď teraz.

Čo fotím: Svadby, portréty, rodiny, výročia, lásku, radosť a aj fotky len tak.

Ideme na to?

Vždy som poctená, keď si ma vyberiete na zachytenie vašeho dňa. Je to obrovská zodpovednosť, ktorú neberiem na ľahkú váhu. Teším sa ako budem môcť pre vás zachytiť, vaše magické momenty.